Rok 2013

V pátek 1. listopadu jsme si od 20:00 zahráli na Pohořanské Boudě v sestavě Marek Malý, Oldřich Šanda, Štěpán Hanák, Petr Carda a Petr Chramosta.

*

V neděli 27. října od 18:00 hodin, jsme krátce zahráli v grygovské sokolské zahradě a od 20:00 hodin, jsme si zahrálí v grygovském bistru Na Hradle.
Sestava: Pavel Musil, Olda Šanda, Petr Carda a Petr Chramosta.

*

V pátek 18. října jsme si od 19:00 hodin zahráli v olomoucké restauraci Na Letné.
Sestava: Marek Malý, Pavel Musil, Olda Šanda, Petr Carda a Petr Chramosta.

*

V sobotu 5. října 2013 jsme od 16:00 hodin hráli v Zámecké restauraci v Náměšti na Hané a soukromé akci velké narozeniny Laďi Hynka. Schvátila nás rýmečka a tak jsme odehráli jednu sérii a nechali hrát aparát s hity 80. let.
Sestava: Marek Malý, Pavel Musil, Petr Carda, Petr Chramosta.

*

V sobotu 31. srpna 2013 jsme si zahráli v majetínské sokolovně na oslavě čtyřicátých narozenin Martina Javorka. Pilo se pivo domácí výroby a to přímo z dílny oslavence 🙂 S námi vystupoval střídavě místní folklórní soubor Majetínek. Pozdější společné vystoupení bylo pro mě osobně nezapomenutelný zážitek.

Sestava: Marek Malý, Petr Carda a Petr Chramosta.

*

V pátek 9. srpna 2013 jsme si zahráli v Hlubočkách na venkovní zahrádce v bistru U Stariatů.

Sestava: Marek Malý, Olda Šanda, Petr Carda a Petr Chramosta.

*

V pátek 12. července 2013 jsme si zahráli unplugged v grygovském bistru Hradlo. Sestava: Marek Malý, Pavel Musil, Olda Šanda, Petr Carda a Petr Chramosta.

*

V sobotu 29. června 2013 jsme si parádně zahráli na oslavě narozenin v Morkovicích, na dnes již soukromé chatě, která v minulosti sloužila jako školící středisko lidových milicí :D.  Byla tu bezvadná atmosféra. Sestava věru nebyla nejpočetnější a oba muzikanti kytarista Marek Malý a dirigent Petr Chramosta dělali co mohli.

*

V pátek 21. června 2013 jsme si zahráli unplugged v grygovském bistru Hradlo. Sestava: Marek Malý, Pavel Musil, Petr Chramosta a jako host Laďa g D.

*

Ve středu 5. června 2013 jsme si zahráli na zahradní slavnosti Klíč Olomouc v sestavě Marek Malý, Pavel Musil, Olda Šanda a Petr Chramosta. Charitativní vystoupení nám udělalo velikou radost.

*

V neděli 9. května 2013 jsme si zahráli v grygovské restauraci V Podlesí v sestavě Marek Malý, Pavel Musil, Štěpán Hanák, Olda Šanda, Petr Chramosta.

*

V úterý 30. dubna 2013 jsme si zahráli v grygovské sokolské zahradě na Májové noci 2013 v sestavě Marek Malý, Pavel Musil, Štěpán Hanák, Olda Šanda, Petr Chramosta.

*

V pátek 19. dubna 2013 jsme si zahráli v restauraci Na Letné v Olomouci v sestavě Marek Malý, Pavel Musil a Petr Chramosta. Malá sestava, ale dobré hraní 🙂

*

V pátek 22. března 2013 jsme si zahráli na Pohořanské Boudě v sestavě Marek Malý, Pavel Musil, Štěpán Hanák, Olda Šanda, Petr Chramosta.

*

V sobotu 16. března 2013 proběhla od 20:00 hodin v bistru U Hradla Valná hromada (shromáždění) všech členů sdružení Žízeň.

Program byl následující:

 • Jan Šurýn, kapelník nám přednesl zprávu o činnosti sdružení za rok 2012
 • Jiří Vašo, pokladník nám přednesl finanční zprávu o hospodaření sdružení za rok 2012
 • proběhla volba nového výboru sdružení na rok 2013
 • přijali jsme nové členy oldřicha Šandu a …
 • rozhodli jsme o podání a využití dotace z rozpočtu Obce Grygov

3 thoughts on “Rok 2013

 1. Je to pro mne šok i když jsem to tak nějak tušil.Nic naplat.Jedna kapitola končí a druhá možná někdy začne. Marku víš že si nemusíme nic říkat.Chvílemi jsme to myslím cítili stejně. Mrzí mě že mi to nikdo neřekl a musel jsem na to přijít na návštěvě. Nejhorší je ,že jsem zadal výrobu nového krku k banju v ceně asi 4000Kč aby bylo v pořádku na hraní v kapele a včera večer jsem horko těžko zakázku rušil. Jinak ti přeju atˇ se ti daří a snad se někdy sejdeme u dobré muziky.

 2. Ahoj Malejbeňďáci,
  na Pohořanech s námi posedí skupina Domino, mluvil jsem s Alešem Kubisem a jsme domluveni, že si vezmou nástroje-mohli bychom tedy vypnout aparaturu a zahrát si společně bez proudu s věhlasnými muzikanty-to se nám každý den nepoštěstí :-).
  Dále vám chci sdělit důležitou skutečnost, že toto setkání je poslední, kdy s vámi vystoupím.
  Celý letošní rok mám neodolatelnou chuť vypnout motory, naše vystoupení mě spíš zabíjí než nabíjí a hraju fakt jenom z povinnosti. Myslím si, že jsem dostál svému vnitřnímu slibu, že svým odchodem nezničím fungování kapely, zůstanete minimálně ve čtyřech a to už jde hrát. Schválně jsem v sobotu jen poslouchal a je to dobré. Další vystoupení není na dohled, máte tedy čas sehrát věci nově po svém . Věřím, že mě pochopíte, nejsem zrovna v situaci, kdy disponuju něčím, čemu se říká volný čas a nemám v současné době ani potřebu si vyplachovat hlavu do pozdních ranních hodin alkoholem při produkci muziky, která lahodí uchu, věřte mi-mám často střízlivé uši, jen těm, kteří už ve skutečnosti neposlouchají….Tak hodně štěstí !!

  • Asi tě Maro chápu. Hraní nemůže být pro někoho povinnost. Hlavně musí člověka těšit. Pokud z hraní takové pocity nemáš, je načase vypnout.
   Když nepočítám Pohořany v pátek, tak nemáme v tuto chvíli nasmlouvané žádné akce a tak to i na nějaký čas zůstane.
   Na Pohořanech naposledy vystoupíme a po čase uvidíme, jak se věci vyvinou. Buď dostaneme hrací absťák a zahrajeme bez tebe, nebo to rozpustíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *