O nás

Jsme hudební seskupení Malejbend. Hrajeme hudební žánr, který je velmi těžko definovatelný, nejlépe ho vystihuje domorodé folk-country. Repertoár písniček folkových, které jsou téměř umělou lidovou hudbou a původních amerických lidových country písniček, upravených Greenhorns, Rangers, jsme postupně rozšířili o písničky bluegrassové, dané skladbou nástrojů 5-ti struné benjo, basa, dobro a písničky popové a rockové.

V současnosti vystupujeme v tomto seskupení:

Kontakt:

 • telefon +420 602 585 717
 • e-mail malejbend@grygov.cz

Vznik skupiny:

 • Skupina vznikla rozdělením kapely Žízeň, a tím, že název Žízeň v současnosti používá výhradně občanské sdružení.

Ať už je složení a repertoár jakékoliv, vždy jde o akustickou hudbu a zpěv.

4 thoughts on “O nás

 1. Pánové! Předávám poděkování vedení Klíče za naše včerejší vystoupení. Cituji: „Dobrý večer. Omlouvám se, že jsem se s vámi nerozloučila, ale nechtěla jsem vás rušit od hraní. Ještě jednou vám všem moc děkuji. I.Bazinková“

 2. Ahoj Petře,

  zapiš prosím termíny hraní :
  Velké narozeniny Laďu Hynka poprvé-pánská jízda v pátek 6.září od 16:00 ( kéž to stihneme 🙂 )
  Velké narozeniny Laďu Hynka podruhé-oficiální část v sobotu 5.října od 17:00 ( to určitě stihneme ), druhé hraní se uskuteční pouze v případě, že to první neukončíme písní „Vichr z hor“ za doprovodu létajících kriglů, rajčat atp.
  V obou případech se hraje v Náměšti na Hané v restauraci u zámku-upřesním polohu.

 3. Přátelé,kamarádi,kolegové z Malého bendu. Nastala nová éra naší kapely.Jsem rád,že mohu říci „Naší kapely“. Nové stránky jsou super a za to dík našemu Ajťákovi Petrovi. Přál bych nám, aby na nich přibývaly další fota a videa z našeho hudebního života a kdo má odvahu, tak i soukromého. Příchodem Pavla jsme získali další velké možnosti rozšiřovat repertoár. A tož mě omluvte že jsem se musel vykecat a touto cestou sdělit své myšlenky, které ovšem někdy nestojí za nic. To už tak u nás důchodců někdy chodí. A taky jsem chtěl být první, kdo napíše do nových stránek příspěvek. Dejte nám duchoňům do ruky takovou techniku a o ostatní se už postaráme. S pozdravem“ Hudbě zdar!“ Oli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *